Jak na statistiky v GeoGet

26.06.2012

Program GeoGet se může hodit snad každému geocaherovi. V tomto návodu se nebudu zabývat vším co GeoGet umí, ale pouze tím, jak si v něm udělat pěkné statistiky.

Program GeoGet si stáhneme na stránkách http://geoget.ararat.cz/doku.php/download a nainstalujeme. V instalátoru jenom zkontrolujeme, abychom zvolili úplnou instalaci.

Po prvním spuštění programu si projdeme konfiguračního pomocníka kde vyplníme všechny požadované údaje. Poté se spustí skript EasyInstall kde klidně můžeme zvolit instalaci všeho. (může se vyskytnout nějaká chyba týkající se nekompatibility pluginu, ta se může ignorovat)

Po instalaci pluginů se nám otevře samotné okno programu. Pro správnou funkčnost ještě raději překontrolujte nastavení v nástroje > nastavení, zejména položku Geocaching Live, kde bude zřejmě nutné se znovu přihlásit.

Nyní by nemělo nic bránit importování nalezených keší do databáze. Zvolte Databáze > Import > Stáhnout vaše nálezy. Pokud je vše správně nastavené, tak by si měl program sám stáhnout nalezené keše do databáze.

zobr

Po dokončení importu klikněte na tlačítko Zobrazit. Pokud kliknete na OK, tak bude nutné importované keše zobrazit pomocí zvolení vysouvací nabídky Filtr na All a stisknout F5.

asta

Nyní můžeme přejít k samotné tvorbě statistiky. V záložce pluginy zvolíme AutoStat > AutoStat, kde se pomocí tlačítka Pokročilé nastavení Autostatu dostaneme do nastavení a nastavíme požadované vlastnosti statistiky.

astat01

Nastavení můžete provést podle obrázku. Pokud nemáte založený účet na geocaching.cz, tak nezaškrtávejte položku Nahrát nálezy pro mapu nálezů a nevyplňujte UID. Pokud tam účet máte, tak to nechte zaškrtnuté a u položky UID si nastavte své ID z geocaching.cz. Při každé další aktualizaci statistik doporučuji zaškrtnout Stáhnout logy z nalezených keší.

Klikněte na Spustit (nezapomeňte si konfiguraci poté také uložit). Skripty provedou nastavené požadavky a na konci vám otevřou hotové statistiky. Nyní je potřeba překontrolovat zda vše sedí a zda nejsou ve statistikách nějaké nesmysly (chybnou diakritiku přehlížejte, po nahrání na váš profil to bude ok). Pokud najdete nějakou chybu ve statistikách, tak bude nutné informace v GeoGetu o problémové keši stáhnout pomocí pluginu GeoJarry (označíte keš a pomocí Pluginy > GeoJarry – stáhnout listingy) nebo upravit ručně. Největší problém zejména způsobují archivované keše , kde se správně neuloží souřadnice nebo nějaký datum. A také Premium Member keše, které se vám, pokud máte Basic Member účet, prostě nestáhnou a je každopádně nutné manuální vyplnění.

Bohužel si chybnou keš musíte vypátrat a doplnit sami. Hledání chybných keší si můžete ulehčit jejich seřazením podle vzdálenosti.

vzdalenost

Pokud se vám chybné keše nepodaří opravit pomocí pluginu GeoJarry, tak si potřebné informace budete muset zjistit a doplnit přímo ze seznamu nalezených keší na geocaching.com. Změnu podrobností o keši provedeme kliknutím pravého tlačítka na položku v databázi > změnit bod.

V případě, že se nějaká keš nestáhne vůbec, tak bude potřeba přidat všechny informace manuálně.  Zvolte Body > Nový Bod.

Poté znovu zopakujeme postup s pluginem AutoStat dokud všechny informace nevyladíme.

Teď už stačí jenom nastavit šablonu podle vašich představ. Konfigurace je celkem složitá a tak se tady o ní nebudu více rozepisovat. Pro vaše potřeby jsem už jednu předpřipravil. Stáhnout si ji můžete ZDE. Šablonu si první otevřete v nějakém textovém editoru (např. Poznámkový blok) a vyhledejte a změňte si následující údaj:

HTML <img src="http://www.geocaching.cz/mapacr.php?uid=58069&typ=crkrajemesta"><br />

V případě, že máte účet na geocaching.cz, tak místo čísla 58069 vyplňte svoje UID. V případě, že účet na geocaching.cz nemáte, tak stačí, když před celý řádek napíšete #

#HTML <img src="http://www.geocaching.cz/mapacr.php?uid=58069&typ=crkrajemesta"><br />

Tímto přijdete o možnost podrobnější mapy.

Samozřejmě vše uložte.

Poté otevřete nastavení Autostat a otevřete si umístění stažené a upravené šablony.

Pak pokračujte ve stejném postupu, jako při testování a pokud bude vše v pořádku, tak si své statistiky můžete nahrát na svůj profil. Spustťe Autostat a klikněte na OK.

Výsledek si můžete prohlédnout na mém GC profilu:  http://www.geocaching.com/profile/?guid=876c8370-332d-430c-bd52-a5ac65139827

 

V tomto návodu jsem neobsáhl všechny problémy, které můžou nastat. Pokud jsem na něco zapomněl nebo v případě nejasností napište do komentářů, rád vám pomohu.

53 komentářů
Jan Svatek (Kytka2001)
02.01.2013 @ 19:23

Mám drobný problém se statistikami. Nalezl jsem 457 kešek, ale z nějakého mě neznámého důvodu se mi ve statistikách vypisuje 458 nalezených keší. Můžeš mi, prosím, poradit? Děkuji,

Honza

Odpovědět
  pavel
  03.01.2013 @ 22:47

  Pravděpodobně máš v databázi keší, ze které statistiky děláš, nějakou chybu. Neupravoval si v Geogetu podrobnosti u některé keše? Nemáš tam třeba duplikát? Nejspíš bude nutná vizuální kontrola celé databáze.
  Nejjednodušší způsob možná bude vytvořit novou databázi a vyzkoušet si do ní stáhnout všechny nálezy znovu a z této databáze potom vygenerovat novou statistiku. Mohlo se také stát, že ti některý owner vymazal log u keše a Geoget tuto změnu nezaznamenal.

  Odpovědět
Martin
27.01.2013 @ 16:59

Ahoj, nevěděl by si náhodou, jak do seznamu přidat dvě kešky, které se tam na a ne přidat. Je to ta fáze, kde píšeš, že se informace musí doplnit ručně přes položku změnit bod. Ty dvě mají vyplněná stejná data, jako všechny ostatní, ale stále svítí červeně. Předem mockrát děkuji za odpověď.

Odpovědět
  pavel
  27.01.2013 @ 19:13

  Pokud je keš na webu geocachingu aktivní, tak si otevři „Změnit bod“ a vedle ID kešky si nastav stav „Aktivní“.

  Odpovědět
Martin
28.01.2013 @ 10:45

Děkuji za brzkou odpověď, již tam je nastaveno ,,aktivní“ a stále to svítí červeně. Nicméně jsem zjistil, že nakonec ty dvě červeně zvírazněné kešky ve statistikách jsou vedeny a chybí mi tam jiné dvě, ze kterých se stali premium. To by se dalo také nějak vyřešit?

Odpovědět
  pavel
  28.01.2013 @ 13:26

  Otevři si nabídku Body a klikni na „Nový bod“, zde vyplníš všechny známé informace. S podrobnostmi to bude těžší.

  Odpovědět
Martin
29.01.2013 @ 11:16

FUNGUJE TO! Mockrát díky.

Odpovědět
Martin
11.02.2013 @ 11:15

Diky za prehledny navod. Skoda jen, ze to neumi i ty premiovy kesky. Mival jsem premium, pak uz me to ale nebavilo platit, takze ted se mi ve statistikach nezobrazi premiovy kese, co mam odloveny. :-/ 🙁

Odpovědět
  pavel
  11.02.2013 @ 12:04

  Premiove kese se bohuzel musi doplnovat rucne. Takze bude potreba pomoc nekoho, kdo ma PM.

  Odpovědět
   Petr
   21.02.2013 @ 22:41

   Tak jsem zkoušel ručně doplnit ty premium kešky, měl jsem i v excel uloženy jejich souřadnice . Ale ono to tam po uložení souřadnice stejně nepřipíše a navíc, když dám export do GPX a ten si importuju do C:geo v telefonu,tak je to importuje bez těch premiových kešek. Nevíte prosím, co s tím?? Díky

   Odpovědět
    pavel
    21.02.2013 @ 23:58

    S tímto problémem jsem se asi ještě nesetkal. Určitě bych znovu zkontroloval jestli máš všechno správně zadaný. Kdybys stále nemohl na nic přijít, tak mi můžeš poslat podrobnosti emailem http://www.pavelhusek.cz/kontakt/
    Údržba databáze v GeoGetu dá občas opravdu zabrat, jak jsem se sám nedávno přesvědčil, stačí nějakej překlep nebo blbé nastavení a data jsou v háji.

    Odpovědět
Aneta
09.06.2013 @ 16:46

Ahojky, zkoušela jsem přesně tenhle postup, ale žádné diagnostiky mi to nevygeneruje kvůli chybám.
Vše je ok, až do doby, kdy dám Pluginy – AutoStat – AutoStat, generuje se a při 58% to začne házet tyto chyby:
„Byla stažena neplatná stránka. Je možné, že neexistují žádné body vyhovující zvoleným kritériím“.
Když tabulku s chybou potvrdím „OK“, objeví se další chyba „Chyba: Soubor se šablonou (Template) nenalezen! Pokračovat?“ …..
Nevíš, kde může být chyba ? 🙁

Odpovědět
  09.06.2013 @ 20:42

  Zkus přidat upravenou šablonu, kterou najdeš v návodu už při testování.

  Odpovědět
   Aneta
   22.06.2013 @ 21:03

   To jsem právě už udělala, bohužel nevím, co s tím 🙁

   Odpovědět
    Aneta
    22.06.2013 @ 21:29

    Nedalo mi to a zkusila jsem přes nastavení AutoStatu znovu nahrát a nakopírovat šablonu a už to jede :o)
    Díky za super návod!!! 🙂

    Odpovědět
Slimaaci
18.06.2013 @ 20:50

Tak jsem nějak vytvořil statistiku v GeoGet, ale má to nějaký mouchy – nevytvořila se statistika podle kraje ani okresu – hlásí to nějakou chybu. A taky mapa nálezů absolutně neodpovídá. Co s tím???

Odpovědět
  18.06.2013 @ 21:15

  Můžeš mi ukázat, jak ta tvoje statistika vypadá? Máš ji někde? Určitě by mi to pomohlo při hledání chyby.

  Odpovědět
   Slimaaci
   19.06.2013 @ 07:59

   Děkuju za rychlou reakci. Zkus se podívat na geocaching.com na profil uživatele Slimaaci.

   Odpovědět
19.06.2013 @ 17:15

Zdravím,

nevíte, kde jsem mohl udělat chybu? Takto dopadla má statistika: http://www.sdilej.eu/pics/e623221abf896244e28f2819389a2e1a.html
Dělal jsem jí podle vašeho návodu. Předem děkuji za rady.

Odpovědět
19.06.2013 @ 17:42

Zdravím,

teď jsem to zkusil s tou vaší šablonou a stejný výsledek (http://www.sdilej.eu/pics/4628a42c6dd1da4cac6ae1135ac4e028.html). Co s tím?
A jak pak mám vůbec tu statistiku nahrát na svůj profil Geocaching.com?

Děkuji.

Odpovědět
  20.06.2013 @ 16:53

  1) Máš účet na Geocaching.cz?
  2) Proběhla všechna přihlášení úspěšně?
  3) Máš upravenou šablonu podle návodu?

  Pokud je vše v pořádku, tak by nic nemělo bránit úspěšnému vytvoření statistik. Pak se to na profil nahraje pomocí Autostat, kde jednoduše klikneš na ok (popřípadě uložit a pak se objeví ok). Je to napsané i v závěru celého návodu.

  Odpovědět
   22.06.2013 @ 17:12

   OK, tak se mi to nějak podařilo alespoň bez těch map (http://www.geocaching.com/profile/default.aspx?guid=040b8af2-4046-4d4b-a21c-8fc4e2c38f8d). Jinak jsem nevěděl, že z toho nebudou klikyháky až se to uploadne na Geocaching profil.

   Tak se ještě zeptám na jednu věc. Bude se to automaticky aktualizovat ty statistiky a nebo to musím dělat jednou za čas manuálně? Děkuji.

   Odpovědět
    22.06.2013 @ 20:54

    To mě mrzí, ale vážně nevím, kde by mohla být u těch map chyba. Ještě se mi nic podobného nestalo.

    Statistiky je nutné aktualizovat manuálně. Stačí importovat nové nálezy a spustit Autostat.

    Odpovědět
     23.06.2013 @ 12:18

     OK, díky moc za všechno.

Veve80
23.07.2013 @ 01:03

Ahoj, mám stejný problém jako Slimaaci a Petr. Prostě mi to píše chybu u mapy krajů a okresů. Vyřešili jste to? Díky.

Odpovědět
  29.07.2013 @ 21:12

  Dobrý den, prozatím vám doporučím používat službu project-gc.com, jednoduchý formulář pro vytvoření statistik naleznete zde

  Odpovědět
Marfox
29.07.2013 @ 20:13

Ahoj. Začal jsem s GC. a postupně se vybavuji. Locus, off-line mapy, GeoGet a teď statistiky. No jsem na začátku mám jen 15 úlovků.
U Statistik jsem ale narazil na problémek. Nepracují správně. Návod jsem dodržel, diskuzi přečetl a pořád mi to končí na tom že statistiky je prázdná.
Nevím jestli bude vidět výsledek, ale tohle mi vypadne po realizaci podle návodu
http://www.geocaching.com/profile/?u=Marfox#ctl00_ContentBody_ProfilePanel1_lblProfile
a při půběhu scriptu AutoStat vyběhne hláška:

Upozornění: velikost souboru „%STATISTICS%“ je menší než 1kB. Pravděpodobně je vlivem nějaké chyby prázdný. Pokračovat? Ano. Ne.

profil mám i na GC.cz – 88540 Marfox
A aplikoval jsem stažení všech mých nálezů pomocí GeoJarry, ale předtím jsem všechny logy viděl se správným časem logu. GeoJarry je všechny předělelal na den kdy jsem prováděl export.

Nevíte kde by mohla být chyba? Díky za odpověď.

Odpovědět
  29.07.2013 @ 21:11

  Dobrý den,
  bohužel tyto problémy někdy u nových hráčů vznikají. Řešení tohoto problému jsem ještě nevypátral. Dočasně (i dlouhodobě) doporučuji používat službu project-gc.com, jednoduchý formulář pro vytvoření statistik jsem vytvořil na této stránce .

  Odpovědět
   Marfox
   31.07.2013 @ 20:07

   Díky za rychlou odpověď. Výsledky z GeoGetu jsou pořád prázdné. Na odkaze jsou statistiky super. Díky moc. Je tam jen jeden den zpoždění. Dnešní tři keše tam nejsou zahrnuty. Stejně tak včera nebyly zas čtyři z předešlého dne … Asi se databáze ze které čerpá synchronizuje k nějaké asi noční hodině.
   Generuje to v angličtině a jde to přilepit pomocí odkazu na tvorby dynamické HTML stránky k profilu, což je super. Ještě jednou díky za rady a budu to zkoušet z GeoGetem.

   Odpovědět
   Marfox
   01.08.2013 @ 22:25

   Asi jsem našel chybu.
   V pokročilém nastavení AutoStat je po nainstalování v položce „Statistika“ jako výchozí GgStat.html, ale v adresářové struktuře nainstalovaných souborů je GgStats.html, tzn., že tam chybí to „s“. Po dopsání pak už to proběhlo v pořádku.

   http://www.geocaching.com/profile/?guid=d6b2f7d5-b076-4ba9-9608-f952d837c265

   jsou tam ale nějaké záporné hodnoty (Celkem nalezů za den – 4.6 a v milníkách mám kešky seřazeny zřejmně pozpátku a jako první nalezená se mi ukazuje ta poslední

   Odpovědět
   Marfox
   03.08.2013 @ 00:50

   Už mi to běhá.
   Vše jsem odebral a začal odznovu. Nainstaloval GeoGet a postupoval dle návodu. Při instalaci s konfiguračním pomocníkem jsem zadal expresní instalaci (v okně aktivní tlačítko vpravo nahoře – je zde více položek) – vybral jsem všechno, v nastavení AutStat jsem si pohlídal „GgStats.html“, aby to bylo s „s“, upravil šablonu (jen moje ID) a jako poslední jsem jsem v seznamu konfigurace AutoStat nechal zatržené jen tři položky: Nahrát nálezy pro mapu nálezů, Otagovat podle polygonů a Otagovat nadmořskou výšku. Spustil a vše proběhlo korektně.

   Snad to pomůže i jiným tady na webu a neodradí je to od využívání tohoto prográmku. Díky za rychlé reakce autorovi.

   Odpovědět
    03.08.2013 @ 06:40

    Děkuji moc za doplnění řešení problému.

    Odpovědět
RedPiggy
01.08.2013 @ 18:08

Pěknej tutoriál ;). Fungovalo mi to do dnes. Píše to: “ Velikost souboru „%STATISTICS%“ je menší než 1kb.“. Pak mi z toho vyleze jen prázdná stránka. Nevíte někdo co s tim?.

Odpovědět
Tomišáci
08.09.2013 @ 10:58

Ahoj, děkuji za super návod, vše proběhlo ok – jediné co přesně nefunguje, že když si rozkliknu mapu evropy, zobrazí se ve zvětšení jen klikiháky… viz muj profil http://www.geocaching.com/profile/?guid=22672ed0-6f01-42b6-9f57-6f14d85df8b7
Děkuji za pomoc, kde je chyba

Odpovědět
  08.09.2013 @ 16:25

  Zdravím, tento problém jsem také zaznamenal, bohužel řešení nemám. Můj skromný typ je, že by to mohl způsobovat lightbox (prohlížeč fotek), který Groundspeak používá, protože když si obrázky otevřete v novém okně, tak se zobrazí správně.

  Odpovědět
GeoSluníčka
16.03.2014 @ 17:49

Ahoj 🙂
Chtěl jsem si udělat statistiky dle tvého návodu a myslím, že se mi i povedly. Problém je ale v té diakritice – ty píšeš, abychom si toho nevšímali, že při nahrání na profil se to upraví samo. Mně se tak bohužel nestalo a vypadá to blbě – http://www.geocaching.com/profile/?guid=fc7c186b-5ccd-4590-8754-9f7087eb9068 A ještě také mapa nálezů není správně. Můžeš mi prosím poradit, co dělám špatně?
Předem díky 🙂

Odpovědět
  16.03.2014 @ 18:13

  Bohužel na řešení problému s diakritikou jsem nepřišel. Správné kódování by si měly převzít statistiky přímo ze stránek Geocaching.com, proč tomu tak není, nevím. 🙁 Řešením by bylo přepsání všeho textu v šabloně na text bez diakritiky, což by sice zabralo dost času, ale vyřešilo by to problém.

  Mapa nálezů se zdá být moje, tedy jsi asi zapomněl přepsat v šabloně moje UDID na tvoje UDID ze stránek geocaching.cz, zkus si znovu projít návod.

  Odpovědět
   GeoSluníčka
   23.03.2014 @ 20:52

   Tak jsem si se statistikami ještě hrál a myslím, že už celkem rozumím co ta tvoje šablona dělá a jak se s ní pracuje. Jediné, co mi zatím stále dělá problémy je mapa nálezů (jako dotaz níže). Myslíš si, že je chyba také v databázi nebo kde si myslíš, že by mohl být zakopaný pes?
   Jinak také děkuji za super návod! 🙂

   Odpovědět
    24.03.2014 @ 11:15

    Mapa nálezů závisí na vašem účtu na geocaching.cz. Když si založíte účet (nebo pokud máte, tak se přihlásíte), zkontrolujte http://www.geocaching.cz/index.php?app=geocaching zda tam máte vaše nálezy načtené. Pokud ne, tak se to dá nahrát jednoduše, buď nastavením GeoGetu tak, aby to při tvorbě statistik nahrál sám (Autostat) a nebo si můžete manuálně exportovat požadovaný soubor pro geocacahing.cz v geogetu v sekci export. Pokud je to na geocaching.cz v pořádku, překontroluj ID v šabloně.

    Odpovědět
     GeoSluníčka
     25.03.2014 @ 18:03

     Výborně, moc děkuji za odpověď. Vše je již OK. Opravdu mi chyběly nahrané nálezy na Geocaching.cz 🙂
     Ještě jednou za vše děkuji 🙂

Pája a Gari
22.03.2014 @ 11:49

Zdravíme, tvůj návod je super, díky. Jen máme problém se zobrazením mapy krajů, okresů a mapy nálezů, jak už tu bylo zmíněno. Ještě nám nesedí vzdálenost ačkoli máme nejbližší keš cca 200m od domova statistiky uvádějí cca 50km. Souřadnice jsou zadány správně. Nemáš nějakou radu? Díky

Odpovědět
  22.03.2014 @ 13:13

  Koukal jsem na váš profil a zjistil jsem, že máte asi špatně nastavené domácí souřadnice. (nástroje – konfigurační pomocník – Info o uživateli). Tohle si zkontrolujte, jinde se ty souřadnice myslím neuvádí.

  Chybné zobrazení map může být způsobeno chybou v databázi. Řešením by bylo celou databázi smazat a stáhnout ji celou znovu, jako Premium Member by to nemusel být až tak velký problém. Potom to zkuste znovu a pokud bude problém přetrvávat, tak se pokuste manuálně projít databázi a zjistit, zda je vše v pořádku. Více vám asi zatím neporadím.

  Odpovědět
Pavel
18.11.2014 @ 01:09

Dobrý večer, dělal jsem vše podle Vašeho návodu. Kliknu-li však na OK u AutoStatu otevře se mi pouze můj profil na gc.com a to ještě v Internet Exploreru, ale žádný odkaz na vložení statistik do profilu nebo něco takového. Co dělám špatně? Děkuji.

Odpovědět
  07.12.2014 @ 20:09

  Autostat by měl, pokud jsou vyplněny všechny informace správně, nahrát statistiky na váš profil automaticky a následně otevřít ve výchozím prohlížeči Váš profil. Projděte si tedy všechny kroky znovu a zkontrolujte, zda jste někde neudělal chybu.

  Odpovědět
ndravec
23.12.2014 @ 17:05

Ahoj, tak z dlouhé chvíle jsem se pustil do tvorby statistik podle tvého návodu. Došel jsem i když s nějakými komplikacemi až do finále. Ale když chci otevřít tvojí šablonu, spustí se ve WIN RARu, a pak jde pouze v tomto také otevřít. Podařilo se mi ji po otevření uložit ve wordu a pomocí vlastnosti souboru změnit na poznámkový blok. Ovšem po zadání správné adresy souboru do Šablony a stisknutí políčka Spustit naběhne ve zmenšeném okně černá obrazovka, něco proběhne ( pár řádků ) a pak se zobrazí celá nová plocha, ale bez statistiky 🙁 Díky za radu co s tím. Lukáš ndravec

Odpovědět
  15.01.2015 @ 12:10

  Ahoj, šablona se otevírá ve WinRaru správně. Stačí ji jenom rozbalit do požadované složky a poté zvolit její umístění v nastavení GeoGetu.

  Odpovědět
pavel.73
27.12.2014 @ 21:33

Ahoj,
protože mi přestal fungovat starý neaktualizovaný geoget, resp. přestal generovat statistiky do mého veřejného profilu na geocaching.com, stáhnul jsem si nový geoget, protože pluginy u starého už nešly aktualizovat. Data a pluginy jsem překopíroval do nového geogetu a pluginy aktualizoval. U vygenerovaných statistik file:///C:/Users/uzivatel/AppData/Roaming/GeoGet/Stats.htm se zdá být vše v pořádku kromě nefungující češtiny a bodové mapy nalezených keší. Tady jsem se zasekl, protože nejsem schopný otevřít okno Pokročilé nastavení AutoStatu (verze 3.0.3.1). Zkouším to podle návodu. Ale mám jen následující možnost: Pluginy -> AutoStat -> Keše-moje do GGT. Můžete mi poradit? Děkuji.

Odpovědět
  15.01.2015 @ 12:12

  Obávám se, že jde o nějakou chybu v GeoGetu. Zkuste si zálohovat databázi keší a GeoGet přeinstalovat. Poté můžete zálohovanou databázi vrátit zpět a nebo projít celý postup znovu a stáhnout vše znovu. Ale nedoporučoval bych to, pokud máte v databázi hodně úprav, které jste dělal ručně, musel byste je totiž dělat znovu.

  Odpovědět
Tomáš (landcruiser_cz)
11.08.2016 @ 21:59

Ahoj, mám nastavený autostat podle Tvého návodu. Bohužel cca 3 měsíce zpět negeneruje aktuální statistiky, statistika je ty cca 3 měsíce stará, přestože se autostat tváří, že se připojuje, zapisuje, apod a nálezy v databázi vidím. Od té doby však ukazuje 0 nálezů. Můžeš mi prosím poradit?

Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..