Kdo si Vás odebral z přátel na Facebooku ?

15.08.2011

Zjistil jsem celkem celkem zajímavou věc. Povedlo se mi najít způsob jak zjistit kdo z mých „kamarádů“ na Facebooku si mě smazal ze seznamu přátel nebo také kdo si smazal třeba celej Facebook…. Povedlo se mi to následujícím způsobem. Už nějakou dobu používám na Facebook chat externí program QIP Infium (Jadris Pack) http://qip-jadrispack.ic.cz/ kvůli nepoužitelnosti toho integrovaného v prohlížeči a dá se využít i na ICQ a spoustu dalších protokolů. Přidal jsem si tam nový účet (nastavení > účty) XMPP(Jabber) a vyplnil jsem požadované údaje takto, účet: uzivatelskéjméno@chat.facebook.com (např. husekpavel@chat.facebook.com) a do hesla normálně heslo z Facebooku. Poté jsem se přihlásil a načetl se mi celý seznam přátel z FB.

Nemusíte ten QIP používat na komunikaci, stačí jenom když si někoho přidáte, tak hned zapnout na chvíli QIPa, aby si toho nového člověka uložil a zároveň můžete zkontrolovat kdo si Vás odebral, bude to napsané úplně dole v seznamu jako „není v seznamu“.

3 komentáře
15.08.2011 @ 09:19

Dobrý článek, díky. Zkusil jsem a hodí se 🙂

Odpovědět
16.10.2011 @ 14:42

Proč tak složitě? Stačí na to česká FB aplikace Friend List Watcher. Vidíš koho sis přidal, odebral nebo kdo si ho zrušil. 🙂

Odpovědět
Pavel Hušek
16.10.2011 @ 15:04

no já těm aplikacím tam nikdy nevěřil, tak jsem to ani nezkoušel, našel jsem si tento způsob, ale díky za tip 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..