SIM zdarma a 100GB internetu jako dárek od Vodafone

15.11.2015

Operátor Vodafone nabízí jedinečnou nabídku, díky které můžete vyzkoušet mobilní internet s objemem dat 100GB zdarma. Stačí si objednat SIM kartu zdarma, na které je aktivní balíček 150 MB a SMS v síti na 30 dní zdarma a k tomu vám přidají dalších 100GB internetu na měsíc zcela zdarma. Díky tomu můžete vyzkoušet mobilní internet téměř bez omezení. Pokrytí 4G/LTE má Vodafone v porovnání s ostatními operátory nejlepší, takže rychlý internet můžete používat skoro všude. Po uplynutí této doby je na vás, jestli budete SIM používat dále nebo ji zahodíte.

Pokud už jste zákazníky Vodafone a máte aktivní některý z internetových balíčků s výjimkou Mobilního připojení Turbo, Připojení bez kabelu a Připojení na dlouho, tak si v aplikaci Můj Vodafone můžete odměnu 100GB dat zdarma aktivovat také. Tato odměna má platnost jeden měsíc, ale pokud přesáhne do dalšího zúčtovacího období, tak se vám na toto období k vašemu balíčku přidá opět 100GB, které platí až do konce zaúčtovacího období, bez ohledu na konec platnosti odměny. A to je super ne?

Další odměny, které Vodafone nabízí, např. HBO GO zdarma, můžete najít v tiskové zprávě http://www.vodafone.cz/…/1287x929_vodafone_logo

 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..